sk   en     de    pl    ru 

INFORMAČNÍ LINKA - 840 810 810

Zavřít X

Moderním materiálem na pergoly je hliník

19.4.2017
 
Pergoly jsou nejoblíbenější druh posezení pro zahrady a terasy. Dokážou ochránit před slunečními paprsky, deštěm i větrem. Moderní pergoly nejsou ze dřeva, ale z hliníku. 
 
 

Kvalita vs. odolnost

Dřevo je tradiční materiál, který se snadno zpracovává a na první pohled vypadá velmi elegantně. Jeho pevnost a odolnost proti opotřebení je na rozdíl od hliníku menší. Dřevo ztrácí svou krásnou barvu a je nutné o něj stále pečovat.Dřevo navíc může být nakaženo různými škůdci a plísněmi. U hliníkové pergoly vám toto nehrozí. 
 

Moderní a variabilní

Moderní pergoly z hliníku mohou mít skutečně atraktivní vzhled. Hliník je variabilní materiál, proto umožňuje vyrábět nejrůznější variace. Propracované hliníkové pergoly mohou mít nádherný design a nabízí více možností využití než klasická dřevěná pergola. Pergoly z hliníku můžete mít obloukové, klasicky čtvercového či obdélníkového tvaru, samostatně stojící i ukotvené na stěnu domu. Moderní pergoly můžete využívat jako přístřešek pro auto, pokud nechcete nebo nemůžete na pozemku budovat garáž. 
 

Krásná v každém okamžiku

Pergola z hliníku je krásná v každém okamžiku a to bez naprosté údržby. Nemusíte mít strach, že po roce používání začne šedivět nebo bude napadena plísní. Hliníkové pergoly jsou velmi moderní materiál, jednoduchý na údržbu. Pergolu oceníte nejen pro posezení s přáteli, ale také jako místo pro dětské hry.
 
 

Zastínění pergoly

Hliníkovou pergolu bychom měli zastínit markýzou, roletou či velkým slunečníkem. Boční stínění dodá pergole soukromí a ochranu před silným větrem. Pokud nechcete, aby sledovali sousedi co zrovna grilujete, pořiďte si na pergolu například screenové rolety pro stínění pergoly, které podle potřeby vysunete nebo zasunete. 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nejste robot.

Video