sk   en     de    pl    ru 

INFORMAČNÍ LINKA - 840 810 810

Zavřít X

Je vhodný plastový zahradní nábytek?

25.7.2017
 
Pro ty, kdo ve své domácnosti neholdují dřevu, může být plastový zahradní nábytek zajímavou alternativou. 
 
 

Plast  je zajímavý

 
Plast je zajímavý materiál, který rozhodně ekologům k srdci nepřirostl. Vývoj však jde rychlým tempem a co dříve bylo nemyslitelné, je dnes skvělou alternativou k přírodním materiálům.
 
Moderní plasty se vyrábí z ekologických surovin, nemusíte se bát ani toho, že by plastový zahradní nábytek nezapadl do stylu zahrady. Plasty nabízí také nejrůznější moderní technologie.
 
Vyzkoušejte zahradní nábytek z umělého polyetylenu i ratanu. Jsou odolné vůči UV záření, stálobarevné, velmi tvárné. Vybrat si můžete z celé řady designových řešení. 
 

Volte kvalitu

 

Levné plastové židličky s omezenou životností a pochybnou stabilitou sice náš trh stále zaplavují, je potřeba zvolit kvalitní materiál. Moderní plasty nabízí kvalitní zpracování a neotřelý design, pestrou škálu barev. Plast je poměrně pevný materiál, při správném zacházení vám nabídne dlouhou životnost. 
 

Přednosti plastového nábytku

 
Mezi největší výhody plastového nábytku patří nízká hmotnost a skladovatelnost, snadná údržba a dobrá cenová dostupnost. V případě potřeby můžete zahradní nábytek skladovat velmi jednoduše například v garáži, pod hliníkovou pergolou nebo v zimní zahradě.  Menší nevýhodou je vzhledem k hmotnosti horší stabilita. 

 

Mnoho možností

 

Vybrat si můžete z opravdu pestré nabídky zahradního nábytku. Na trhu najdete samostatná křesílka, lehátka, ale i soupravy se stoly a židlemi. Existují i kulaté stoly s otvorem pro slunečník. Vašemu posezení na terase pak skutečně nic nechybí. 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nejste robot.

Video