sk   en     de    pl    ru 

INFORMAČNÍ LINKA - 840 810 810

Zavřít X

Rolovací pergoly

rolovaci pergoly pergolino 3

 

Moderní a bezúdržbové hliníkové výsuvné pergoly švédské výroby s dlouhou životností, určené pro zastřešení zahradních, hotelových i restauračních teras...

http://www.alu-pergoly.cz/top-pergoly

 

Rolovací pergoly PERGOLINO

 

K domu, ale také k hotelu nebo na předzahrádku restaurace, tam všude se vám bude hodit rolovací pergola Pergolino s kazetou pro ochranu látky před klimatickými vlivy v zataženém stavu. Kazeta má po celé délce drážku pro upevnění polohovatelných vodících lišt, uvnitř kterých se nachází plynový pružinový systém napínající látku. V přední části podepírají pergolu stojiny, které se kotví do země nebo betonových květináčů. Pro maximální komfort ovládání je součástí také elektropohon s elektronickými dorazy.

 

 

 

Rolovací pergoly MIRANDA

 

Charakteristický vzhled pergoly a vysoká odolnost vůči rozmarům počasí. To jsou clony Miranda s konstrukcí příčných vzpěr, a vazníků s plynovými pružinovými mechanismy které zajišťují dokonalé napnutí látky. Přední příčná vzpěra se montuje pomocí stojin a ukotvení je možné jak na zeď, tak i na strop s využitím konzol a trojhranného nosného profilu. Pohodlné ovládání zajišťuje elektropohon.

 

Rolovací pergoly ALFRESCO

 

Rolovací pergola Alfresco je navržená speciálně pro využití v komerční sféře – restaurace, hotely... S čímž souvisí zvýšená odolnost vůči nepříznivým klimatickým vlivům jako je déšť a sluneční respektive UV záření. Nejen, že jim pergola hravě odolá a je proto v podstatě bezúdržbová a má dlouhou životnost, ale také před rozmary počasí ochrání prostor venkovní terasy.

Nerezovou hliníkovou konstrukci pergoly je možné s pomocí nastavitelných konzol ukotvit na zeď i do stropu. Největší výhodou této důmyslné konstrukce je však možnost nainstalovat několik pergol těsně vedle sebe a tím podle potřeb neomezeně rozšiřovat zastřešenou plochu terasy.Optimální napnutí látky zajišťuje systém StobLock a díky postranním okapovým profilům, prostor zastřešený markýzou je proto stále suchý.Součástí sortimentu je také volitelné příslušenství v podobě osvětlení, topidel nebo reklamního banneru, který lze instalovat zepředu do spodní části. Komfortní ovládání je potom zajištěno elektropohonem.

 

 

Melano

 

Velkoplošná samoskládací pergola s robustní hliníkovou konstrukcí a atraktivním kubickým designem. Střechu tvoří shrnovací markýza. Stěny lze volitelně uzavřít výplněmi z bezpečnostního skla nebo markýzou. Volitelné je také LED osvětlení. Odvodnění ve stojině.

 

 Chcete elegantně a efektivně zastřešit terasu svého domu, hotelu nebo restaurace rolovací pergolou?

 

Pro objednání a další informace k pergolám 

volejte 840 810 810 

foto

Rolovací pergoly Pergolino

Rolovací pergoly Melano

Rolovací pergoly Alfresco

ceník

Ceník rolovací pergoly Pergolino P3000

Ceník rolovací pergoly Pergolino P3500

Samostatně stojící pergola Melano

Pergola Alfresco

popis

zákazníci

 

showroom

montáž

jak objednat

Objednat pomocí objednávkového formuláře:

Jméno*
Zadejte vaše jméno

Příjmení*
Zadejte vaše příjmení

Telefon*
Zadejte vaše telefonní číslo

Email
Neplatný vstup

Adresa*
Zadejte vaši adresu

Mám zájem o:*

Zadejte o co máte zájem

Opište kód*
Opište kód
  Vygenerovat nový kódOpište správně kód!

Po odeslání formuláře Vás bude náš pracovník kontaktovat a dohodne s Vámi detaily objednávky.

kontakt

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nejste robot.

Video