Hliníkové pergoly

tn zoom obrazek 445

 

Stylové hliníkové pergoly s polykarbonátem či lexanem, vhodné k domu i podniku.

 

Klasika v moderní podobě

 

Přesně to jsou hliníkové pergoly na klíč One Trade®, které vám na zahradě u domu doslova vykouzlí místo k odpočinku po náročném dni. Stvořené ke konverzaci, grilování s přáteli… Za každého počasí. Od jara až do podzimu. A které si přizpůsobíte podle sebe a svých představ, my pak zajistíme kompletní servis - od návrhu po montáž. 

Hliníkové pergoly s libovolným z 200 barevných RAL odstínů lakování, dodáváme ve 2 variantách a celkem 40 standardních rozměrech, s možností návrhu přesně na míru.

Oba modely - Lux a Standard - jsou téměř 100 % bezúdržbové, odolné vůči korozi. A mají téměř neomezenou životnost. I po letech si proto drží svůj atraktivní vzhled a přináší vám maximální komfort.

 

Máte raději dřevo než hliník? Podívejte se také na dřevěné pegoly

 

Klasické hliníkové pergoly STANDARD s polykarbonátem

25 rozměrových variant a zastřešení ze skla, nebo 16mm nerozbitného polykarbonátu v čiré, mléčné či jiné barvě, dělá z každé pergoly STANDARD ideální řešení zastřešení terasy, balkonu i restaurační předzahrádky…


Jednoduchá konstrukce celé pergoly pak umožňuje sestavení svépomocí, případně přestavbu na stylovou zimní zahradu.

 

 

Klasické hliníkové pergoly LUX se sklem

 

Hliníková pergola LUX je luxusnější variantou modelu STANDARD, vybavená zastřešením z odolného bezpečnostního skla, takže působí nejen elegantně a doslova dominuje celému prostoru, v němž se nachází. Na výběr je z 20 rozměrů. I tento model lze přestavět na nádhernou zimní zahradu.

 

Pro další informace a objednání

volejte 840 810 810